Przejdź do treści

O nas

NASZA FILOZOFIA

​Od ponad 30 lat tworzymy w Luksji bezpieczne i skuteczne produkty do mycia rąk i ciała, sprzyjające zachowaniu pięknej i zdrowej skóry.

Począwszy od produkcji pierwszego mydła w kostce w 1989 roku aż do dzisiaj filozofia marki pozostaje bez zmian. To oferowanie łagodnych, pielęgnujących produktów oczyszczających, które respektują naturalne pH skóry, nie wywołują podrażnień, pozostawiają miękką i gładką skórę po każdym użyciu.

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz produkty odpowiednie dla całej rodziny.

 

PIELĘGNOWANIE DOBRYCH EMOCJI 

“Wellness” to nowe motto. 

W przeszłości nasze podejście do własnego ciała obejmowało przede wszystkim działania naprawcze. Dzisiaj coraz więcej ludzi ma świadomość swojego wpływu na zdrowie, tu i teraz, poprzez podejmowane decyzje, przez to co jemy, myślimy czy robimy.

Z Luksją łazienkowa rutyna wykracza poza mycie rąk i ciała. Chcemy zaoferować Ci holistyczne doświadczenie, które zapewni równowagę oraz dobre samopoczucie ciała i umysłu.

 

NASZE PRODUKTY

W naszych formułach odkryjesz skuteczne połączenie zaawansowanych składników i naturalnych ekstraktów, odpowiadających za oczyszczenie skóry i dodanie witalności w komfortowy sposób!

Nasze łagodne, zachwycające zapachy oferują wyjątkowe doznania podczas zabiegów pielęgnacyjnych, pozostawiają subtelnie pachnącą skórę po każdym umyciu.

Wszystkie produkty zostały przetestowane dermatologicznie, aby zapewnić kompatybilność ze skórą oraz bezpieczeństwo.

Wybierz się z Luksją w wyjątkową i zmysłową podróż do świata wspaniałych konsystencji i zapachów!